E enjte, Tetor 23, 2014
Albanian-ALEnglish (United Kingdom)
   
Text Size

Kërkimi ASP

Zbulohen autoret e vrasjes se Julian Canit

Strukturat për Krimet e Rënda në Kryeqytet, pas një pune hetimore dhe profesionale kanë bërë të mundur zbulimi e autorëve të vrasjes me armë të ftohtë thikë të 17 vjecarit Julian Cuni e ndodhur më datë 25 nëntor 2012, në afërsi të rrugës “Dritan Hoxha” Tiranë.

Sa më sipër, u bë e mundur zbulimi i autorve të kësaj ngjarje dhe ndalimi i tyre:

  • Sulejman Isuf Morina, 48 vjec, banues ne Durrës i cili dyshohet se ne bashkëpunim me shtetasit Klodjan Sulejman Morina 18 vjec me dt.25.11.2012, pas një konflikti per motive te dobeta kanë vrarë me thike shtetasin Julian Bilal Çuni i dt.20.03.1995,banues në Tiranë. Neni 76, 25 i K.P.


Drejtoria e Policisë së Qarkut Tiranë

Login Form