Kurbin-Finalizohet operacioni policor i koduar “Tapiza”. Falë reagimit të shpejtë të Policisë lokalizohen, kapen dhe arrestohen 2 shtetas, të cilët me anë të mashtrimit vodhën në një pikë shitje në Kurbin disa kostume kombëtare

Specialistët për hetimin dhe parandalimin e krimit në Komisariatin e Policisë Kurbin, nisur nga kallzimi që shtetasit M. H., dhe K. B., bënë pranë

Read more

Durrës- Policia e Durrësit kontrolle në lokale gjatë natës të cilët mbajnë muzikë të lartë duke shqetësuar banorët. Procedohet në gjëndje të lirë një 32 vjeçar, për veprën penale “Prishja e qetësisë publike”

Në kuader të bashkëpunimit me qytetarët, si dhe reagimit të Policisë, pas denoncimeve të qytetarëve për raste të paligjshmërise, pas një telefonate në Sallën

Read more