Policia e Shtetit në solidaritet me Policinë italiane, në shenjë respekti për dy punonjësit e Policisë italiane, të cilët dhanë jetën në krye të detyrës, në Trieste të Italisë, paraditen e sotme organizoi një ceremoi para Ambasadës Italiane në Tiranë

Punonjësit e Policisë kanë mbajtur drejtqëndrim dhe për një minutë kanë mbajtur ndezuar sirenat e Policisë.   Ambasadori SH. T. Z. Alberto Cutillo ka

Read more

Efektivët e Drejtorisë Vendore të Policisë Lezhë dhe të Komisariateve në varësi të saj, në shenjë solidariteti dhe humanizmi kanë kontribuar me ndihma në ushqime për banorët e zonës së Sanxhakut në Laç, të cilët u përmbytën si pasojë e motit të keq, dy ditë më parë

#ShqipëriSolidare 🤝 Gjatë paradites së sotme, punonjësit e Komisariatit të Policisë Kurbin kanë shpërndarë në familjet e prekura nga përmbytjet në Sanxhak, ndihmat e

Read more