Durrës – Arrestohen në flagrancë 4 shtetas, për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”

Durrës

Arrestohen në flagrancë 4 shtetas, për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

Specialistët e Seksionit të Qarkullimit Rrugor në DVP Durrës arrestuan në flagrancë shtetasit:

G. B., D. S. dhe B. U., banues në Durrës, pasi janë kapur nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar mjetet e tyre përkatëse, pa leje drejtimi;

A. B., banues në Durrës, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë, duke drejtuar mjetin, në gjendje të dehur.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.