Durrës – Goditet një rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza, arrestohet në flagrancë 1 shtetas

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Durrës arrestuan në flagrancë për veprën penale “Prodhim dhe shitja e lëndëve narkotike”, shtetasin:

O. Sh., 46 vjeç, banues në Durrës, pasi gjatë kontrollit fizik iu gjetën dhe iu sekuestruan doza më lëndë të dyshuar narkotike cannabis sativa.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.