• ÇAKO- ITO: Të ndërtojmë ura bashkëpunimi mes dy Policive të vendeve tona 15 Gusht 2017

    Marte, 15 Gusht 2017 14:46
  • Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Drejtues Madhor Haki Çako i shoqëruar nga...

    Enjte, 10 Gusht 2017 15:36
  • Takim me Kryeministrin “Për punën e bërë për parandalimin e dhe luftën kundër kultivimit te...

    Hene, 31 Korrik 2017 12:33

Lajmet e Fundit

Arkiva

Gusht 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...