Shkodër, Finalizohet një super operacion Antidrogë.

Shkodër, Një super operacion antidrogë është finalizuar nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër. (per video kliko mbi link)1shkoder

Gjatë operacionit të koduar "Early Spring" janë arrestuar 17 persona që kryenin aktivitet kriminal në fushën e narkotikëve.

Gjatë periudhës 10 mujore të hetimit të këtij grupi, nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër janë sekuestruar 31.140 rrënjë bimë

cannabis sativa, 150 kg lëndë narkotike, 330 gramë farë bimë narkotike, 5 armë zjarri e municione luftarake, 9 automjete, si dhe 22 telefona.

1shkoder.5

1shkoder.2

1shkoder.3

 

 

Arkiva

Qershor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...