Vlorë, Policia ka arrestuar në flagrancë një shtetas për "Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike"

Vlorë, Policia ka arrestuar në flagrancë për "Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike" shtetasin: 03vlore

- E.F., 41 vjeç, banues në Vlorë.

Policia ka bërë kapjen dhe arrestimin e tij në flagrancë, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij në lagjen "1 Maji", shërbimet kanë gjetur një sasi me lëndë narkotike prej 3 kg e 400 gr, e dyshuar si Cannabis Sativa.

Lënda narkotike ishte e fshehur dhe e paketuar në dy qese plastike, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

03vlore1

Arkiva

Gusht 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...