Tiranë, Në vijim të operacionit "Patriot"

Tiranë, Në vijim të operacionit "Patriot" (per video kliko mbi link) drejtoria-e-policise-tirane

Më datë 14.03.2017, nga Specialistët e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në bashkëpunim me Forcën e Posaçme Operacionale, është bërë e mundur kapja dhe arrestimi i shtetasve në kërkim:

- A.M., 41 vjeç, banues në Tiranë
- D.S. 43 vjeç, banues në Tiranë

Këta shtetas dyshohet se janë përfshirë në grabitjet me armë të vlerave monetare në rrugën e Rinasit. 

 

Arkiva

Prill 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...