Durrës, më 11.04.2017. Policia-durres Informacion paraprak.

Durrës, më 11.04.2017. Policia-durres

Informacion paraprak.

Më datë 11.04.2017, ora 19:55 në lagjen Nr.1 Durrës, Bulevardi "Epidam", në një dyqan ushqimor, si pasojë e një konflikti pronësie është plagosur shtetasi A.A 58 vjeç, banues në Durrës.

Për pasojë, i dëmtuari ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Durrës.

Me të marrë njoftim menjëherë në vendngjarje kanë shkuar efektivët e Policisë, të cilët pak minuta pas ngjarjes kanë bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorëve të dyshuar, konkretisht shtetasit K.E, K.E dhe J.K.

K.E dhe K.E janë vëllezër, ndërsa shtetasi J.K është dhëndri i K.E.

Palët në konflikt janë goditur me njëri- tjetrin me sende të forta.

Vijon puna për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Arkiva

Prill 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...