Durrës.Sqarim në lidhje me një video të publikuar në rrjetet sociale, ku pretendohet se janë konfliktuar simpatizantët e dy subjekteve politike,

Durrës.Sqarim në lidhje me një video të publikuar në rrjetet sociale, ku pretendohet se janë konfliktuar simpatizantët e dy subjekteve politike, sqarojmë se: Policia-durres

Në lagjen Nr.17/1, për motive të dobëta janë konfliktuar dy shtetas.

Për pasojë është dëmtuar lehtë shtetasi Xh.M. 26 vjeç, I cili po merr mjekim në Spitalin Rajonal Durrës, jashtë rrezikut për jetën.

Sqarojmë që konflikti nuk ka ndodhur për motive politike, por si rezultat I një konflikti të mëparshëm në shtetin italian midis autorit dhe të dëmtuarit (për arsye punësimi).

Është identifikuar autori I ngjarjes dhe po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Arkiva

Korrik 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...