Policia e Lezhës vijon kontrollet e territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike

Policia e Lezhës vijon kontrollet e territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike   (per videon klikoni mbi link)001

Policia e Lezhës vijon kontrollet për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, si dhe të objekteve të dyshuara se mund të përdoren për magazinim të lëndëve narkotike.

Gjatë orëve të pasdites, dhjetra forca Policie me prezencën edhe të medias kanë ushtruar kontrolle në lagjen Skënderbeg, në ish Ndërmarjen Ushqimore dhe ish Magazinat e Tregtisë.

Si rezultat i kontrollit nuk është konstatuar asnjë send i kundraligjshëm.

Kontrollet do vijojnë në të gjithë territorin e qarkut Lezhë.

 

002

003

004

005

006

008

009

Arkiva

Maj 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...