Vlorë, Policia arreston në flagrancë për veprën penale ''Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur, mbetur në tentativë'

Vlorë, Policia arreston në flagrancë për veprën penale ''Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur, mbetur në tentativë'', shtetasin: d.p.p.v

- F. Ç., 17 vjeç, banues në Vlorë.

Më datë 09.07.2017, Seksioni për Hetimin e Krimeve pranë Komisariatit të Policisë Vlorë, kanë bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e këtij shtetasi, për arsye se ndaj tij, ditën e djeshme ka bërë kallëzim shtetësja E.R., 14 vjeç, banuese në Vlorë, e cila ka deklaruar se:

Më datë 09.07.2017, rreth orës 06:30, shtetasi F.Ç., ka shkuar në banesën e saj dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të (me forcë).

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Materialet u referuan në Prokurori për veprën penale ''Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur, mbetur në tentativë'', parashikuar nga nenet 100 dhe 22 të Kodit Penal.

Arkiva

Qershor 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1