Tiranë. Arrestohen në flagrancë 2 shtetas.

Tiranë.tirane

Arrestohen në flagrancë 2 shtetas.

Më datë 10.07.2017, shërbimet e policisë kanë arrestuar në flagrancë për veprën penale të " Vjedhjes së Energjisë elektrike " shtetasit :

- K. T. dhe Y. K., 31 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i këtyre shtetasve u bë pasi në banesë janë konstatuar nga punonjësit e OSHEE lidhje të paligjshme të energjisë elektrike.

Vazhdon puna për goditjen e paligjshmërisë dhe vënien para përgjegjësisë të autorëve të veprave penale.

Arkiva

Korrik 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...