Shkodër, Finalizohet me sukses operacioni koduar "JERAN"

Shkodër, Finalizohet me sukses operacioni koduar "JERAN" (per video kliko mbi link)16shkoder

Sekuestrohen 63.5 kg lëndë narkotike e dyshuar Marijuanë.

Arrestohet në flagrancë një shtetas.

Nga shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, Seksioni për Hetimin e Narkotikëve, në bazë të informacioneve të mara në rrugë operative për goditjen e trafikimit të lëndëve narkotike, u finalizua me sukses operacioni policor i koduar "Jeran" ku u bë i mundur arrestimi në flagrancë i shtetasit:

V.Ç, 34 vjeç, banues në fshatin Jeran, Njësia Administrative Kastrat, Malësi e Madhe.

Shtetasit të lartpërmendur gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij në fshatin Jeran, Njësia Administrative Kastrat, Malësi e Madhe, iu gjetën dhe iu sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

63.5 kg lëndë narkotike e dyshuar Marijuanë.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprën penale "Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike" parashikuar nga neni 283 Kodit Penal.

16shkoder1

16shkoder2

Arkiva

Maj 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...