Tiranë. Informacion paraprak.

Tiranë.tirane

Informacion paraprak.

Më datë 12.07.2017, rreth orës 16:42 në numrin e Emergjencave 112 ka ardhur një telefonatë në lidhje me një shtetase që ka tentuar të vrasë veten.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet e policisë dhe ambulanca.

Nga hetimet paraprake ka rezultuar se shtetasja D. K., 22 vjeçe, kishte tentuar të vras veten duke pirë ilaçe me shumcë. Shtetasja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po vazhdon punën për sqarimin e shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...