Durrës, Informacion paraprak.

Durrës, Informacion paraprak. Policia-durres

Më datë 13.07.2017, rreth orës 09:40, në fshatin Jubë, Sukth, shtetasi A.M. 57 vjeç, për motive të dobëta ka goditur me mjete të forta në pjesën e sipërme të këmbës shtetasin L. L. 52 vjeç.

Shtetasi L.L. fatkeqësisht ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Durrës.

Autori është shoqëruar në polici.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Arkiva

Korrik 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...