Durrës, Informacion paraprak.

Durrës, Informacion paraprak. Policia-durres

Më datë 13.07.2017, rreth orës 09:40, në fshatin Jubë, Sukth, shtetasi A.M. 57 vjeç, për motive të dobëta ka goditur me mjete të forta në pjesën e sipërme të këmbës shtetasin L. L. 52 vjeç.

Shtetasi L.L. fatkeqësisht ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Durrës.

Autori është shoqëruar në polici.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...