Policia e Shtetit Vijojnë kontrollet në bashkëpunim me Task Forcën e OSHEE-së për goditjen e paligjshmërisë ne Tiranë dhe Shkodër.

Policia e Shtetit 19shkoder

Vijojnë kontrollet në bashkëpunim me Task Forcën e OSHEE-së për goditjen e paligjshmërisë ne Tirane dhe Shkoder.

Arrestohen në flagrancë tre shtetas, 1 shpallet në kërkim.

Konkretisht:

Tiranë

- N.P. 53 vjeç, banues në Tiranë, pasi në banesën në pronësi të tij, u kontatua lidhje e paligjshme e energjisë elektrike që e furnizonte .

- Xh.T. 60 vjeç, banues në Tiranë, pasi biznesin privat në pronësi të tij, u konstatua lidhje e paligjshme e energjisë elektrike që e furnizonte.

Shkodër
-M.K 22 vjeç banues ne Shirokë pasi në restorantin e tij u konstatua lidhje e paligjshme e energjise elektrike që e furnizonte.

- Gjithashtu u shpall në kërkim dhe punohet për kapjen e shtetasit V.M 38 vjeç banues në Kosovë (provizor ne Velipoje) pasi në plazh Velipojë në biznesin e tij u konstatua lidhje e paligjshme e energjise elektrike që e furnizonte.

19shkoder2 2

19shkoder3

Arkiva

Tetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...