Gjirokastër. Goditet një tjetër rast i "Prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike "

Gjirokastër. Goditet një tjetër rast i "Prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike " 24GJR

Sekuestrohen 5 kg lëndë e dyshuar narkotike Cannabis Sattiva.

Arrestohet në flagrancë poseduesi.

Nga specialistët e seksionit të Hetimit të Narkotikëve u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit:

 K.L, 23 vjeç, banues në lagjen “Dunavat i Parë”, Gjirokastër.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi :

Gjatë kontrollit të ushtruar në  babesën e tij, në ambjentet jashtë banesës, në një fuçi, iu gjet 5 kg lëndë e dyshuar narkotike  Cannabis Sattiva.

Lënda narkotike u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

24GJR1

24GJR2

24GJR3

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...