Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, kurorë me lule për Nikollë Vatnikajn

U prehsh në paqe NIKOLLË VATNIKAJ,drejtori004

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Drejtues Madhor Haki Çako, i shoqëruar nga Zv/drejtori i Policisë së Shtetit, Drejtues i Lartë Rebani Jaupi, ka vendosur kurorë

me lule gjatë homazheve të zhvilluara në nder të ish-drejtuesit të nivelit vendor të Policisë së Shtetit, K/komisar Nikollë Vatnikaj, i cili u nda papritur nga jeta në moshën

60-vjeçare si pasojë e një infarkti.

Çako është shprehur se:

"Jam këtu për t'i dhënë lamtumirën e fundit kolegut tonë të nderuar Nikollë Vatnikaj, i cili u nda para kohe nga jeta.

Gjej rastin të ngushëlloj thellësisht familjen e tij, por njëkohësisht të gjithë kolegët dhe miqtë e tij.

Vatnikaj, ka shërbyer në rradhët e Policisë së Shtetit për vite të tëra duke kryer me përkushtim detyrën e ngarkuar.

I përjetshëm kujtimi i tij

drejtori001

drejtori002

drejtori003

drejtori005

drejtori006

drejtori007

drejtori008

 

Arkiva

Qershor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...