Sarandë, kundërshton dhe ushtron dhunë fizike ndaj punonjësit të policisë, arrestohet në flagrancë nga policia.

SarandëVlore Drejtoria Qarkut

Kundërshton dhe ushtron dhunë fizike ndaj punonjësit të policisë, arrestohet në flagrancë nga policia.

Policia ka bërë arrestimin në flagrancë të shtetasit :

I.S., 44 vjeç, banues në Vlorë.

Policia ka bërë arrestimin e tij pasi më datë 04.08.2017, në Ksamil, ka kundërshtuar dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj punonjësit të policisë, i cili kishte shkuar për të zgjidhur një konflikt lidhur me një plazh publik midis shtetasit D.Z. dhe I.S.(kunati i shtetasit D.Z.) me shtetasin F.P.

Materialet u referuan në Prokurori ndaj tij për veprën penale ''Kundërshtim i punonjësit të policisë së rendit publik'', parashikuar nga neni 236/2 i Kodit Penal.

Arkiva

Korrik 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5