Tiranë. Shfrytëzon për të lypur fëmijën e mitur.

Tiranë. Shfrytëzon për të lypur fëmijën e mitur. tirane

Policia arreston 49 vjeçarin.

Më datë 01.09.2017, shërbimet e policisë të Komisariatit Nr.1 kanë bërë të mundur arrestimin e shtetasit :

- T.R, 49 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i këtij shtetasi është bërë i mundur, pas në rrugën e "Elbasanit" është konstatuar duke shfrytëzuar për të lypur fëmijën e mitur 1 muajshe, me iniciale M.R.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur për veprën penale " Keqtrajtim i të miturit", parashikuar nga neni 124/b dhe 25 i Kodit Penal.

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...