Cērrik, Arrestohet një shtetas për veprën penale "Marrëdhënie seksuale me të mitur"

Cērrik. Specialistët  për Krimet, në Komisariatin e Policisë  Cërrik, bënë ndalimin e shtetasit: Drejtoria Elbasan
 
Ø  E.Xh, 23 vjeç banues në fshatin Shtëpanjë.
 
Ndalimi i tij u bë pasi  më datë 17.08.2017 në fshatin Banjë  në mjetin e tij dyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur.
 
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale "Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur" dhe

“Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pazotë për tu mbrojtur”  parashikuar nga nenet 100 dhe 103 të  Kodit Penal.

Arkiva

Qershor 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1