Tiranë,Arrestohet efektivi i FNSH për shkelje të rregullave të qarkullimit, aksidentoi një shtetas që lëvizte me motorr.

Tiranë,Arrestohet efektivi i FNSH për shkelje të rregullave të qarkullimit, aksidentoi një shtetas që lëvizte me motorr. tirane

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) nëTiranë, në bashkëpunim me Prokurorinë e Tiranës arrestoi në flagrancë punonjësin e policisë inspektor R.K, me detyrë trup shërbimi në Komisariatin e Policisë së  Ndërhyrjes së Shpejtë në Tiranë.

Arrestimi i efektivit të Policisë u bë pasi në datën 7 shtator, nën efektin e alkoolit ka aksidentuar rëndë me makinë në fshatin Laknas shtetasin Q.D 65 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak nen kujdesin mjekesor.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Arkiva

Qershor 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1