Tiranë. Plagos me mjete prerëse për motive të dobta vëllanë e tij.

Tiranë. Plagos me mjete prerëse për motive të dobta vëllanë e tij. tirane

Policia arreston 40 vjeçarin.

Shërbimet e policisë të komisariatit nr.5, më datë 10.09.2017 arrestuan shtetasin :

- A.Ll, 40 vjeç, banues në Kodër Kamëz.

Arrestimi i tij u bë pasi, në rrugën "Fredi Shega", në oborrin e banesës së tij, për motive të dobëta ka goditur me mjete prerëse vëllanë e tij, shtetasin L.Ll., 48 vjeç, banues në Kodër Kamëz.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësorë Tiranë, në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur për veprat penale "Plagosje e lehtë me dashje" dhe "Dhunë në familje", parashikuar nga nenet 89 dhe 130/a të Kodit Penal.

Arkiva

Qershor 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1