Shkodër, një mjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në rrjedhën e Drinit tek Ura Bahçallëku.

Drejtoria ShkoderShkodër

Më datë 12.09.2017, rreth orës 07.15 ka ardhur një telefonatë në Sallën e komandimit të D.V.P.Shkodër  se  një mjet ka dalë nga rruga  dhe ka rënë në  rrjedhën e  Drinit tek Ura Bahçallëkut.

Menjëherë kanë shkuar shërbimet e Policisë Shkodër dhe forca të FNSH dhe Polumbarët e FNSh Shkodër.

Polumbarët e Repartit  të FNSH para pak minutash  kanë  bërë të mundur nxjerrjen  e trupit të pajetë të  shtetasit S. K,  28 vjeç, banues në Ndrejaj, Njësia Administrative Shosh, Shkodër.

Gjithashtu u bë e  mundur edhe nxjerrja e mjetit  tip Fiat .

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të daljes nga rruga.

 

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...