Ksamil, vidhet një banesë.

Ksamild.p.p.v

Më datë 11.09.2017, rreth orës 22:35,  në Ksamil shtetasi Sh.M, ka telefonuar Policinë se i është vjedhur banesa.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në adresën e dhënë ku kanë konstatuar se:

Në  banesën e shtetasit Sh.M  janë marrë (vjedhur) një sasi vlerash monetare prej 3.5 milion lekë të reja,  3000 Euro si dhe  disa bizhuteri të ndryshme.

Në kohën kur ka ndodhur vjedhja, nuk kishte njeri në banesë.

Grupi hetimor po  vijon  hetimet për zbardhjen,  identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj ngjarjeje.

Materialet janë referuar në Prokurori për veprën penale ''Vjedhja'', parashikuar nga neni 134 i Kodit Penal.

Arkiva

Qershor 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1