Devoll, Tenton të kryejë marrdhënie seksuale me dhunë, me një shtetase të rritur.

Devoll, Tenton të kryejë marrdhënie seksuale me dhunë, me një shtetase të rritur.korce

Policia arreston autorin e dyshuar të ngjarjes.

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Devoll, bënë kapjen dhe arrestimin e shtetasit :

H.G, 50 vjeç, banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht.

Arrestimi i tij u bë pas kallëzimit të bërë nga një shtetase 42-vjeçare, e cila ka deklaruar se më datë 12.09.2017, shtetasi i mësipërm ka tentuar të kryejë marrdhënie seksuale me dhunë, me këtë të fundit.

Materialet për hetime të mëtejshme i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale : “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” ngelur në tentativë, parashikuar nga nenet 102 e 22 të Kodit Penal.

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...