Himarë, Informacion paraprak.

Himarë, Informacion paraprak. d.p.p.v

Më datë 01.10.2017, rreth orës 18:40, Salla Operative e Himarës është njoftuar nga një telefonate  se në fshatin  Vranisht, Himarë një shtetas është plagosur me armë zjarri.

Shtetasi është R.Sh., rreth 40 vjeç, banues në fshatin Vranisht.

Shtetasi i plagosur është jashtë rrezikut për jetën dhe po transportohet në Spitalin Rajonal Vlorë për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Nga policia po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...