Berat, Informacion paraprak

Berat, Informacion paraprakd.p.p.berat

Më datë 02.10.2017, në sallën operative ka mberitur një telefonat nga shtatasi A.D, 48 vjeç, i cili njoftoi se është goditur me grushta nga dy persona të pa njohur.

Menjëherë shërbimet e policisë kanë shkuar dhe kanë kontaktuar me shtetasin A.D ku rezultoi se:

Dy persona ende të pa identifikuar e kanë goditur  këtë shtetas me grushta.

Vijon puna  nga shërbimet e policisë për dokumentimin ligjor të kësaj ngjarje.

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...