Dibër, Ushtron dhunë psikologjike dhe fizike ndaj mbesës së tij, arrestohet në flagrancë nga Policia.

Dibër, Ushtron dhunë psikologjike dhe fizike ndaj mbesës së tij,  arrestohet në flagrancë nga Policia. d.v.p diber

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër,  u arrestua në flagrancë shtetasi :

M. S,   44 vjeç, banues në njësinë Administrative Fushë-Çidhën, Dibër.

Arrestimi i tij u bë pasi, në banesë, për motive të dobëta ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj mbesës së tij (vajzës së  vëllait)  shtetases H.S, 20 vjeçe, banuese në njësinë Administrative Fushë-Çidhën, Dibër

Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Dibër për veprën  penale "Dhunë në familje",  parashikuar nga neni 130/a, i Kodit Penal.

Arkiva

Korrik 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5