Lezhë, Informacion paraprak

Lezhë, Informacion paraprak Drejtoria Lezhe 1

Me datë 04.10.2017, rreth orës 03:30, është marrë njoftim se në lagjen "Besëlidhja" në Lezhë, persona akoma të paidentifikuar kanë thyer xhamin e mjetit tip  Volkswagen   në pronësi të shtetases L.P., i cili i ka qenë i parkuar duke i  hedhur një shishe me lëndë djegëse brenda në automjet, ku nga zjarri i shkaktuar janë  djegur pjesërisht sedilet dhe tapiceria.

Grupi hetimor po vijon kryerjen e veprimeve hetimore në vendngjarje si dhe po bëhet kqyrja e kamerave përgjatë rrugës dhe në afërsi të vendit të ngjarjes me qëllim sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...