Durrës. Informacion paraprak.

Durrës. Informacion paraprak. Policia-durres

Më datë 04.10.2017, rreth orës 20:50, në lagjen Nr. 18 ëshë plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi M.P. 23  vjeç, banues në Durrës.

Shtetasi I mësipërm ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës jashtë rrezikut për jetën.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Efektivet e Policisë,  të cilët kanë bërë të mundur identifikimin e autorit të dyshuar, shtetasin Gj.SH. 31 vjeç dhe po punojnë për kapjen e tij.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...