Tiranë. Informacion paraprak.

Tiranë. Informacion paraprak. tirane

Më datë 04.10.2017, rreth orës 20:35, jemi njoftuar se në rrugën "Behlul Hatibi", një shtetas është goditur me thikë nga i ati.

Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë  dhe ambulanca, ku nga verifikimet paraprake ka rezultuar se :

Shtetasi O. Ç., rreth 20 vjeç, pas një konflikti për motive të dobëta, në banesë është goditur me thikë nga i ati, shtetasi  B.Ç, rreth 57 vjeç.

Shtetasi i dëmtuar O.Ç ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shtetasi B.Ç. është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.

Arkiva

Korrik 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5