Tiranë, Kundërshton dhe kanos me thikë punonjësit e policisë bashkiake.

Tiranë, Kundërshton dhe kanos me thikë punonjësit e policisë bashkiake.  tirane

Arrestohet në flagrancë nga policia.

Shërbimet e policisë të D.V.P.Tiranë, më datë 04.10.2017, arrestuan shtetasin :

- A.Ll, 34 vjeç, banues në Tiranë,  i dënuar disa herë më parë, për vepra të ndryshme penale.

Ky shtetas në rrugën “Komuna e Parisit”, për shkak të detyrës, ka kundërshtuar dhe kanosur me thikë, punonjësit e policisë bashkiake.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësorë Tiranë, në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur për veprat penale "Kundërshtimi i punonjësit të policisë bashkiake" dhe "Kanosja për shkak të detyrës", parashikuar nga nenet 236 e 238 të Kodit Penal.

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...