Lezhë, Në vijim të informacionit paraprak lidhur me ngjarjen e ndodhur në rrugën Torovicë - Malecaj në Lezhë ,

Lezhë, Në vijim të informacionit paraprak lidhur me ngjarjen e ndodhur në rrugën  Torovicë - Malecaj në Lezhë , Drejtoria Lezhe 1

ku një masiv  shkëmbor  është shkëputur nga mali duke rënë mbi një mjet tip fuoristradë  Land Rover dhe si pasojë kanë humbur jetën 3 shtetas  të cilët ndodheshin brenda në mjet , u bë i mundur identifikimi i tyre.

- Shtetasi E.Z. 31 vjeç banues në Rraboshtë -   Lezhë
- Shtetasi V.Z. 29 vjeç , banues në Rraboshtë - Lezhë ( vëllezër njëri me tjetrin )
- Shtetasia A.Z. 21 vjeçe banuese në Rraboshtë - Lezhë ( bashkëshortja e shtetasit E.Z.)

Vazhdojnë veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...