Tiranë. Informacion paraprak.

Tiranë.Informacion paraprak. tirane

Rreth orës 08:30, në Numrin e Emergjencave 112, jemi njoftuar se tek "Ura e Institutit", në Kamëz, një autobuz linje ka aksidentuar një këmbësore.Në vendngjarje kanë mbërritur

shërbimet e policisë dhe ambulanca, ku nga verifikimet paraprake rezulton se :Tek "Ura e Institutit", autobuzi i linjës së Kamzës, me drejtues shtetasin B. Ç., ka aksidentuar me vdekje,

një shtetase (femër), ende të paidentifikuar, të moshuar. Mjeti dhe drejtuesi ndodhen në vendngjarje. Po kryhen veprimet nga shërbimet e policisë.

Arkiva

Korrik 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5