Tiranë. Përndjek ish të dashurën dhe e mban pa dëshirë në një banesë.

Tiranë. Përndjek ish të dashurën dhe e mban pa dëshirë në një banesë. tirane

Policia arreston 39 vjeçarin.

Shërbimet e policisë të D.V.P. Tiranë, arrestuan shtetasin :

- N.P., 39 vjeç, banues në Shkodër (i dënuar më parë në shtetin italian për veprën penale "Trafikim i lëndëve narkotike").

Ky shtetas, tek "Kodra e Diellit", ka përndjekur dhe mbajtur pa dëshirë, në një banesë, për më shumë se 3 orë, duke i ushtruar dhe dhunë fizike ish të dashurës, shtetases M.T., 27 vjeçe.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësorë Tiranë në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur për veprat penale "Përndjekja" dhe "Trafikimi i personave të rritur", parashikuar nga nenet 121/a dhe 110/2 të Kodit Penal.

Arkiva

Korrik 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5