Elbasan, Aksident pranë fshatit Labinot Fushë.

Elbasan, Në datë 08.10.2017 rreth orës 14:30 në aksin rrugor Librazhd - Elbasan, pranë fshatit Labinot Fushë mjeti tip "Benz"  drejtuar nga shtetasi  Xh.F., 51 vjeç banues  në  Elbasan, elbasannë pronësi të një kompanie dhe marrë me qera në përdorim nga Bashkia Elbasan ka aksidentuar  motorçiklistin shtetasin A.A., 32 vjeç banues në Labinot Fushë.

Drejtuesi i mjetit së bashku me 2 të afërm të shtetasit të dëmtuar kanë çuar menjëherë për ndihmë mjekësore në spitalin Kirurgjik Elbasan  drejtuesin e motorçikletës, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Më pas drejtuesi i mjetit është paraqitur në Komisariatin e Policisë Elbasan.

Policia po kryen veprimet hetimore dhe proceduriale nën drejtimin e Prokurorit.

Arkiva

Korrik 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5