Durrës. Informacion paraprak.

Durrës. Informacion paraprak. Policia-durres

Më datë 09.10.2017, rreth  orës 15:45,  në unazën Plepa – Shkozet, tek mbikalimi,  mjeti tip Renault me targa Italiane, me drejtues shtetasin F.S. 36 vjeç,   është përplasur me mjetin tip Benz, me drejtues shtetasin L.H. 29 vjeç, banues ne Tiranë.

Pë pasojë janë aksidentuar drejtuesi I mjetit tip Benz dhe pasagjerët në mjetin e tij, shtetasit S.S. 31 vjeç, banues në Tiranë dhe P. Xh. 29 vjeçe,  banuese në Rrogozhinë dhe pasagjerja në mjetin tip Renault, shtetësia  N.P. 33 vjeçe, e cila është dërguar në Spitalin Ushtarak Tiranë për ndihmë më të specializuar.

Të gjithë shtetasit e dëmtuar janë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...