Tiranë, Informacion shtesë në lidhje me vjedhjen e një banese.

Me datë 10.10.2017, është konstatuar se, në rrugën “Maliq Muça”, persona të paidentifikuar, kanë vjedhur banesën e shtetases L. Gj. 67, vjeçe banuese në Tiranë, tirane

ku kanë marrë nje sasi të hollash rreth 300.000 lekë si dhe disa bizhuteri.

Theksojmë se banesa nuk është rezidencë e ministrit Gjiknuri, por e nënës së tij.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, neni 134 i Kodit Penal.

Sqarojmë gjithashtu se njoftimi policor është pasqyruar në komunikatën përkatëse në përputhje me procedurat standarde.

Arkiva

Korrik 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5