Memaliaj. Informacion paraprak.

Memaliaj. Informacion paraprak. 4gjirokaster1


Njoftohemi se  në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj, në fshatin Xhafaj, bashkia Memaliaj,  shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip ford  janë qëlluar nga një person i paidentifikuar me armë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur shtetasi D.M, rreth 25 vjeç,  i cili  është shoqëruar në spitalin e Fierit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë ku po bëhet krehja e zonës për kapjen e autorit.

Arkiva

Dhjetor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...