Lezhë, Informacion paraprak.

Lezhë, Informacion paraprak. Drejtoria Lezhe 1

Me datë 12.10.2017, në rrugën e Shëngjinit në Lezhë , është marrë njoftim se ka marrë flakë një mjet.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet policore që kanë konstatuar se  mjeti tip BMW  në pronësi të shtetases V.K.banuese në Lezhë dhe përdorim të shtetasit K.M. banues në Lezhë , sapo e kanë  parkuar  pranë një lokali në rrugën e Shëngjinit, ka filluar të nxjerrë tym nga kofano por e kanë  fikur menjëherë .

Për pasojë ka vetëm dëme materiale në pjesën e përparme të mjetit.

Nga hetimet paraprake dyshohet aksidentale.

Grupi hetimor në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë vazhdojnë veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Arkiva

Korrik 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5