Këlcyrë. Dhunon fizikisht bashkëshorten, arrestohet në flagrancë autori.

Këlcyrë. Dhunon fizikisht bashkëshorten, arrestohet në flagrancë autori. 4gjirokaster1

Nga specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Përmet u arrestua në flagrancë shtetasi:

S.S., 56 vjeç, banues në Këlcyrë, pasi:

Ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij shtetases A.S, si dhe ka shkelur urdhërin e mbrojtjes së menjëhershme, të lëshuar në datën 14.09.2017 nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Përmet, për këtë shtetase.

Materialet në ngarkim të këtij shtetasi i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Përmet për veprime të mëtejshme.

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...