Lushnje, Kanos me thikë nënën dhe bashkëshorten në prezencë të fëmijës së mitur, arrestohet në flagrancë nga policia.

Lushnje, Kanos me thikë nënën dhe bashkëshorten në prezencë të fëmijës së mitur, arrestohet në flagrancë nga policia. d.p.fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin:

-B.Q., 38 vjeç, banues në Fiershegan, Lushnje.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë, në prani të fëmijës së mitur ka kanosur me thikë nënën e tij, shtetasen S.Q, 59 vjeçe dhe bashkëshorten, shtetasen F.Q, 29 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprat penale "Dhunë në familje" dhe "Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta" parashikuar nga Nenet 130/a/4 dhe 279 të Kodit Penal.

Arkiva

Shtator 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30