Kuçovë Informacion Paraprak

Kuçovë, Informacion Paraprak d.p.p.berat.jpg2

Rreth orës 09.45 Policia ka marrë njoftim se  shtetasja E. B, banuese në Kuçovë, ka hipur mbi kullën e Tec-it dhe kërcënon se do hidhet nga kulla.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbritur shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikses.

Punonjësit e Policisë  po negociojnë  me shtetasen E. B, me qëllim zbritjen e saj, por ende nuk është arritur që shtetasja të bindet dhe të zbresë.

Shtetasja e lartëpermendur ka qënë e punësuar në Ndërrmarjen e Gjelbërimit dhe  pretendon se e kanë hequr nga puna.

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...