Fier, Informacion paraprak.

Në datën 05.11.2017, rreth orës 18:45, në lagjen "1 Maji", në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Parkut" një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri pistoletë në drejtim të derës së një lokali dhe është larguar. fier1

Nga të shtënat nuk ka persona të dëmtuar.

Janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale 4 gëzhoja arme zjarri tip pistoletë.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit si dhe zbardhjen e kësaj ngjarje.

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...