Korçë, Arrestohet një shtetas për veprën penale: “Vepra të turpshme”

Korçë, Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Korçë, bënë kapjen dhe arrestimin e shtetasit:drejtoria e policise korce

Xh.G., 25 vjeç, banues në Korçë.

Arrestimi i tij u bë pas, kallëzimit të bërë nga një shtetase 12-vjeçare e cila ka deklaruar se më datë 01.11.2017, shtetasi i mësipërm ka kryer me këtë të fundit, në banesën e saj veprime të turpshme. Sqarojmë se kallëzimi është bërë më datë 05.11.2017, nga kjo shtetase, pranë Komisariatit të Policisë Korçë.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale: “Vepra të turpshme” parashikuar nga neni 108 i Kodit Penal.

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...