Sarandë, Kapet një shtetas në kërkim.

Sarandë, Policia Sarandë prej dy ditësh ka ushtruar kontrolle intensive për kapjen dhe ndalimin e shtetasit E.I., d.p.p.v

i cili u largua i prangosur prej mjetit të Policisë ku ndodhej edhe i shoqëruar.

Si rezultat i këtyre kontrolleve të shumta që janë ushtruar si edhe prej negociatave të kryera me familjarët dhe avokatin e shtetasit është bërë i mundur vetëdorëzimi i shtetasit E.I..

Policia Sarandë po vazhdon procedurat e nevojshme dhe të mëtejshme për rastin në fjalë.

Arkiva

Qershor 2018
He Ma Me En Pr Sh Di
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1