Elbasan, Arrestohet në flagrancë një shtetas për “Plagosje të rëndë me dashje”

Elbasan, Arrestohet në flagrancë një shtetas për “Plagosje të rëndë me dashje” Drejtoria Elbasan

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve Kundër Jetës dhe Personit, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit:

Arrestimi i tij, u bë pasi në Lagjen “5 Maji”, për motive të dobëta dyshohet të ketë goditur me grushta shtetasin A.D., 27 vjeç banues në Elbasan duke i shkaktuar dëmtime fizike.

Shtetasi A.D, ndodhet në spitalin Kirurgjik Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme

Arkiva

Nentor 2017
He Ma Me En Pr Sh Di
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Fushata Sensibilizuese

Video te tjera ...